Друзі, ласкаво просимо в проект FootballFest.net !
“Європейська ліга ветеранів” та “Європейська футбольна ліга” представляють сайт про міжнародні турніри та фестивалі.
Це сайт про те, що вже було зроблено і що планується.
Протягом 12 років ми організували 39 заходів, з яких 30 турніри, 4 фестивалі та 5 футбольні та гастрономічні турніри.
“Andalusia Football Fest”, “Georgia Fest”, “Kyiv Football Cup”, “Portugal Football Tour”, “Batumi Football Cup”, “Kaunas Football Fest” вже знайомі любителям активного відпочинку з багатьох країн.
Свята футболу та культури відбулися в Португалії, Іспанії, Німеччині, Грузії, Польщі, Україні, Литві та Латвії.
Ми відвідали Лісабон, Назаре, Порту, Малагу, Бенальмадену, Севілью, Марбелью, Берлін, Лешно, Вроцлав, Белхатув, Собутку, Ходзеж, Бабімост, Тбілісі, Батумі, Кутаїсі, Амбролаурі, Ціхалтубо, Київ, Ковель, Вільнюс, Каунас та Ригу.
Наші учасники, 123 команди (жіночі та чоловічі) вікових категорій 10+, 18+, 30+, 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+ з 18 країн, зіграли 603 матчі та забили понад 2000 голів.
У нас ви зможете отримати емоції, які нечасто бувають у повсякденному житті, зарядитися позитивом, позитивною енергією та енергетикою.
Наші проекти – це екскурсії, концерти, музеї, караоке, шопінг та дегустації. Це хамон, шашлик і бакальяу, фламенко, лезгінка та фаду, сонце, море та гори. Це тепле спілкування у душевній міжнародній компанії. Звісно, це ще й футбол!
Приєднуйтесь до нас як гравець, вболівальник або група підтримки. Разом із сім’єю чи друзями на наших фестивалях ви чудово проведете час чи відпустку.
Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та у соціальних мережах. Тоді ви не пропустите інформацію про нові проекти!
ВАДИМ КАГАНОВ
Розсилка новин

Підпишіться на головні новини нашого проекту та дізнавайтесь першим про нові футбольні/футзальні турніри в Європі
P