Чемпионат Киева по футболу среди ветеранов 50+. Впечатления участников

Сергей Похилько,
игрок команды Legion XXI, лучший нападающий и серебряный призер Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+
1. Які у вас враження від Чемпіонату Києва з футболу серед ветеранів 50+.
 
Враження від чемпіонату хороші, позитивні. Організація на високому рівні і я хочу подякувати за це президенту нашого клубу і всієї ліги Вадіку Каганову і його управлінській команді. Всі команди досить рівні по рівню майстерності і рівню технічної і фізичної підготовки. Конкуренція була відчутна в кожному матчі, особливо до нас, як до одного з лідерів – всі з нами старалися зіграти якнайкраще, і дуже велика їм за це подяка, тому що це робило нас ще сильнішими. 
 
2. Що найбільше запам’яталося (гол, гра, атмосфера)?
 
Я пам’ятаю кожну гру, тому що кожна по своєму унікальна. Найбільше запам’ятався наш фантастичний камбек у першому турі коли програваючи після 1-го тайму 3-0 команді КПІ ми переломили хід гри, показали свій характер і свою майстерність і вирвали перемогу з рахунком 4-3. Мені здається що після цієї гри команду Легіон XXI почали сприймати як одного з фаворитів чемпіонату. А мені особисто сподобалося що я зміг в цьому матчі віддати 3и гольові передачі, які привели до прекрасних голів моїх колег по команді Слави (2а) і Валіка (1). Я не забив в тому матчі, але я відчував, що я зіграв велику роль як лідер і мотиватор і дякую всім хлопцям за те, що вони відчули мій посил, мій настрій і ми разом зробили це – перемогли дуже сильну і організовану команду. 
А з приводу голів  – я запам’ятав першу гру з Ветераном (Васильків) де ми програвали 1-0 і виграли 5-1 і я зробив хет трик – запам’ятав цей матч тому що всі голи залітали від моїх ніг і голови так природно, начебто мною керувала якась вища сила і я був завжди в тому місці де мав бути і вправно завершив всі атаки голами.
 
3. Як вам рівень організації Чемпіонату?
 
Організація на високому рівні – спонсори, призи, увага ветеранів великого футболу до нашого чемпіонату – багатьох відомих футболістів у минулому бачу часто на трибунах і це теж заслуга організаторів. Всі матчі вчасно починаються і вчасно по графіку закінчуються. Суддівство професійне. Колеги з нашої команди і з інших команд високого рівня ветеранського футболу і багато з них грали за майстрів і у багатьох дуже сильна підготовка. Мені завжди приємно виходити на поле, бо я знаю, що наші супротивники не дадуть мені спокою і мені треба завжди бігти швидше, фінтити краще, бити точніше – але за це ми і любимо футбол за майстерність, конкурентність і напір. 
 
4. Найкращий матч вашої команди в Чемпіонаті. За рахунок чого команда виграла срібло?
 
Всі матчі, абсолютно всі які ми зіграли в першому і другому турах зіграли визначальну роль у тому що ми здобули срібло чемпіонату. А от другий тур я хотів би виділити особливо – ми були переможцями у всіх матчах і зіграли дуже конкурентно з лідером Гюнселом на нічию. Але і в тому матчі ми могли забити будучи більш точними. Були матчі де ми вигравали 1-0 і ігри були дуже важкими – на той момент з нами всі команди грали як з лідером і не прощали нам слабкостей. Але і ми не розслаблялися і показували хорошу гру, боролися на кожному метрі поля, вгризалися в кожну атаку і перемогли. Я, звісно не можу не згадати гру проти команди Нива і першої і другої команд. Це дуже організовані, дружні, професійні команди і грати з ними було і важко і цікаво. Вони завжди давали нам бій і за це їм велика подяка, а останній матч за срібло чемпіонату обидві команди будуть пам’ятати ще довго. Але перемагає, мабуть, та команда яка жадає перемоги більше і авжеж фортуна посміхається найсильнішим і всі ми розуміємо про що я тут пишу.
 
5. Кого хочете виділити в Команді Legion XXI. Розкажіть про свій колектив.
 
Всі- абсолютно всі гравці красені і молодці і внесли свій посильний вклад в успіх року 2020 і навіть ті які були травмовані і ті які не грали по причині хвороби, президент, родичі, дружини, діти, внуки – всі хто чули про те як ми йдемо в турнірі і всі хто казали  – о я вірю в вас, ви будете кращими, ви виграєте цю гру. Я не стану називати імена і навіть, не назвав би своє, якби так можливо було. Футбол – це командна гра, і тут перемагає команда, тактика і стратегія, мотивація і характер, віра і підтримка, іноді стримання від крику на партнера і просто відпрацювання за нього на тій позиції на полі, яка ніколи не була твоєю і не буде, але в ту хвилину вона твоя і це і є причина успіху команди. 
У Легіона фантастичний колектив, дружні відносини , і є відчуття підтримки і віри в себе, в тебе, в нас, і основне це те, що іноді треба заховати подалі свою гордість і прийняти позицію потрібну команді  – а тут це роблять і тому команда має срібло чемпіоната і є лідером турніру 50+ в Києві. Будучи трошки обачливішою в першому колі і трошечки більш фортовою команда могла б посісти і перше місце. 
 
6. Ви забили 14 голів і стали найкращим нападником Чемпіонату. У чому секрет цього успіху?
 
Я в футболі з раннього дитинства  – школа Динамо Київ під керівництвом покійного Олександра Васильовича Леонідова, гра за кордоном в Американській університетській лізі, гра за професійну команду в за штат Колорадо, перемоги в бізнес лізі по футзалу і участь у багатьох турнірах різних форматів і на різних полях – можна про це дуже багато писати, але я впевнений, що у нашій лізі грають ще більш амбітні і досвідчені гравці.Основне це любов до гри, бажання забивати, бажання видавити гарні гольові передачі  – іноді мені навіть цікавіше коли мій колега по команді забиває. Секрета немає – є любов до гри, до його величності футболу і бажання бути кращим в кожній грі і в кожному моменті гри. 
 
7. Чи плануєте надалі виступати в турнірах, які організовує “Європейська ліга ветеранів”?
 
Так, планую. Але все залежить від рівня моєї зайнятості поза футбольним полем, моєї роботи, моєї сім’ї, тому що життя на футболі не закінчується. Я вважаю, що немає нічого окремого – людина успішна на футбольному полі має бути успішна і поза ним – як сім’янин, як чоловік, як батько, як дід, як син і як професіонал. Ми ж не професійні гравці в футбол, але ми сектанти і футбол – це наша релігія, а ліга то наша секта і це святе).
 
8. Побажання всім учасникам Чемпіонату.
 
Я бажаю всім тільки добра. Не тримати тяжкого в руках і дурного в голові – прощати всі образи на полі і поза ним бути завжди друзями. Ми робимо одне діло – ми продовжуємо грати в цю прекрасну гру. Бажаю всім бути гідними своїх корнів, тренерів, батьків і своєї команди. Бажаю всім здоров’я, футбольного довголіття і багато пам’ятних ігор, голів, атак і пасів. І головне бажаю отримувати справжній кайф від футболу і життя.
 
 
Олег Зайцев,
главный тренер и игрок команды Legion XXI, серебряный призер Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+

1. Какие у вас впечатления от Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+.

Впечатления, конечно, самые положительные. Интрига сохранялась до последней игры, накал страстей и эмоций был покруче, мне кажется, чем у двадцатилетних.

2. Что больше всего запомнилось?

Конечно же атмосфера!

Игры в один день, возможность увидеть все  другие команды, соперников, друзей. По-моему очень здорово придумано.

 3. Как вам уровень организации Чемпионата?

Уровень организации вполне высокий!

Судьи отработали прекрасно, организаторы вовремя пресекали (штрафовали) нарушения, незначительные переносы всех устраивали, я доволен!

4. Самый лучший матч вашей команды в Чемпионате.

Для меня самый лучший матч – это игра с Политехом , когда после первого тайма горели 0-3, но в итоге выиграли 4-3.

Это была победа за счет дружбы в нашем  коллективе, желания победить в каждом матче. Со стороны все видели как мы прибавляли от тура к туру.

5. Кого хотите выделить в своей команде?

Выделять кого-то в нашей команде Legion XXI я не хочу, так как у нас каждый игрок – это личность, И все внесли свою лепту в общую победу. Очень жаль, что травмы не позволили всем нашим сыграть в этом интересном чемпионате, но они помогали чем могли. Всем спасибо!

6. Планируете ли в дальнейшем принимать участие в турнирах, которые проводит “Европейская лига ветеранов”?

Конечно же мы планируем в дальнейшем принимать активное участие в турнирах, которые организовывает “Европейская лига ветеранов”, тем более что с каждым годом становится все интереснее и интереснее.

6. Пожелания всем участникам Чемпионата.

Желаю всем участникам Чемпионата Киева побольше здоровья и уверенности в себе. Давайте вместе хорошо проводить время и продлевать нашу спортивную жизнь!


 
Игорь Боровик, 
игрок команды Гюнсел, Чемпион Киева по футболу среди ветеранов 50+ и один из лидеров своей команды:
Чемпіонат відбувся на досить високому рівні, як і всі турніри, які проводить Вадим Каганов. Достатньо відповідальна людина з великим досвідом в цій справі, яка не стомлюється від кількості цих турнірів.
 
Команда Гюнсел вперше приймала участь в турнірі з таким форматом, але як завжди гравці віднеслись відповідально і показали результат.
 
Цього сезону атмосфера спілкування була дещо підпорчена карантинними заходами, але завжди приємно зустрічатись з людьми з якими ти проводиш більшу частину свого вільного часу і маєш однакове найкраще в Світі хоббі.
 
Що найбільше запам’яталось? Напевне, “водне поло”, яке влаштувала нам погода в одному матчі.
 
Весь турнір команда пройшла рівно, а найкращі матчі команди Гюнсел попереду.
 
Якщо б у мене попросили назвати найкращого, то я би з впевненістю назвав Євгена Майданова. 
 
Бажаю всім, гравцям, тренерам, суддям, вболівальникам, організаторам міцного здоров’я та бажання жити і творити! До зустрічі!
 
Слава Україні!
 
 
Виталий Загней,
игрок команды Нива PERI-2, лучший вратарь и бронзовый призер Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+

1. Какие у вас впечатления от Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+.

Уровень чемпионата настолько в порядке, что мне даже хочется сказать, что это не ветераны 50+, а ветераны 35+ )).

2. Что больше всего запомнилось?

Конечно атмосфера!

 3. Как вам уровень организации Чемпионата?

Уровень организации как всегда на высшем уровне. Вадиму Каганову – респект.

4. Самый лучший матч вашей команды в Чемпионате.

Все матчи по своему были интересными.

5. Кого хотите выделить в своей команде?

В нашей команде все игроки одного уровня. Ни больше, ни меньше. 

6. Вы стали лучшем вратарем Чемпионата. В чем секрет этого успеха?

В том, что я стал лучшим вратарем – заслуга в первую очередь моей защиты.  Отмечу Сергея Грибеника, Женю Струтинского и Саню Белоцкого. С ними надежно, легко и уверенно в воротах играть.

7. Планируете в дальнейшем выступать в турнирах, которые организовывает “Европейская лига ветеранов”?

“Европейская лига ветеранов” – это здорово, интересно и классно. Конечно буду участвовать по возможности во всех проводимых турнирах.

8. Пожелания всем участникам Чемпионата.

Всем молодым ветеранам здоровья, успехов и без травм. До встречи на футбольных полях, а это уже будет скоро.

 

 
Сергей Гвоздь,
игрок команды Legion XXI, серебряный призер Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+

1. Какие у вас впечатления от Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+.

Впечатления…незабываемые… Просто СУПЕР!

2. Что больше всего запомнилось?

Конечно же атмосфера. Хотя были и красивые голы и незабываемые игры. Но атмосфера была просто “АГОНЬ”))).

 3. Как вам уровень организации Чемпионата?

Уровень турнира по сравнению с прошлогодним вырос на много пунков. Наверное за счёт квалифицированных арбитров, освещения, спонсоров и партнеров, новых команд.

4. Самый лучший матч вашей команды в Чемпионате.

Было много хороших игр. Но всегда лучшая и незабываемая, это та игра в которой решается ВСЁ… Это матч против Нивы PERI-2. Красивейший гол забил Слава “Вашуля”, отбитый пеналь нашим вратарем Серегой Олексиенко. Ну и результат 3-0.

5. Кого хотите выделить в своей команде?

Я могу про каждого рассказывать и рассказывать… У нас в Legion XXI – все  БЕСЦЕННЫ!

6. Пожелания всем участникам Чемпионата.

Дай БОГ Здоровья!

Всем участникам и кто будет в дальнейшем вливаться в наш турнир хочу пожелать крепкого здоровья, благополучия и оставаться всегда МОЛОДЫМ!

 

 
Николай Давиденко,
вратарь команды Гюнсел, Чемпион Киева по футболу среди ветеранов 50+:

Уважаемые организаторы Чемпионата, уважаемый Президент “Европейской лиги ветеранов” Вадим Каганов, уважаемые игроки, тренерский состав, болельщики, арбитры и работники стадиона!

Спасибо за этот классный сезон!
 
Я был одним из самых молодых игроков в Чемпионате и мне было очень приятно и комфортно играть и общаться со всеми Вами!
 
Всем здоровья и футбольного долголетия!
 
Извините за небольшую “пенку”!
 
Ваш Николай Давиденко.
 
 
Виктор Корниенко, 
игрок команды Политех, обладатель малых бронзовых медалей Чемпионата:

1. Какие у вас впечатления от Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+.

Самые приятные. Хоть Чемпионат и закончился, но от позитивных эмоций, порой накала страстей во время игр, дружеских общений на поле и вне его не могу отойти до сих пор!

2. Что больше всего запомнилось (гол, игра, атмосфера)?

Для меня лично – это незабываемые игры с профессионалами футбола и конечно же, голы забитые Чемпиону – команде Гюнсел.

 3. Как вам уровень организации Чемпионата?

Уровень организации Чемпионата Киева впечатлил. Игроки и болельщики регулярно заполняли стадион, на Ютубе видеообзоры матчей, на сайте масса всевозможной полезной статистики, причем интересной не только для зрителей, но и для нас, футболистов!

4. Самый лучший матч вашей команды в Чемпионате.

Матч 13 тура Чемпионата Политех – Нива PERI-1. Благодаря этой победе команда Политех вернулась в борьбу за медали Чемпионата Киева.

5. Кого хотите выделить в своей команде?

Однозначно Ментюкова Игоря Алексеевича. Это интеллигентный, сильный игрок, лидер команды. Несмотря на почтенный возраст, постоянно нацелен на ворота и даст фору многим молодым игрокам.

6. Пожелания всем участникам Чемпионата.

Аплодирую стоя и горжусь всеми участниками Чемпионата! Пусть силы долго не покидают нас, дух соревнования – бодрит, и тогда победы не заставят себя долго ждать!!!

P.S. Всемирная Организация Здравоохранения классифицирует возраст человека: 18-44 года-молодость; 45-60 лет-средний возраст; 61-75 лет-пожилой человек; 75-90-старческий период; 90+ -долгожитель.

До встречи на Чемпионате Киева 90+ !!!

 

 
Александр Билоцкий,
игрок команды Нива PERI-2, бронзовый призер Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+:

 

1. Какие у вас впечатления от Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+.
Впервые участвуем и очень понравилось. Все солидно. Впечатления только положительные!

2. Что больше всего запомнилось?
Конечно атмосфера! Игры, голы, судейство, общение друзей, третий тайм. Все СУПЕР!

3. Самый лучший матч вашей команды в Чемпионате. За счет чего команда выиграла бронзу?
Я думаю игра второго круга против Гюнсела, хоть и проиграли, но смотрелись очень солидно.
Бронзу взяли за счёт самоотдачи всех игроков команды.

4. Кого хотите выделить в своей команде?
Володя Герасименко, Витя Смарыга, Виталик Загней. Да вообще все старались, все ребята!
Мы один коллектив и всегда ставим только высокие цели.

5. Пожелания всем участникам Чемпионата.
Всем крепкого здоровья, поменьше травм и больших побед на футбольных полях.
Спасибо организаторам и до новых встреч!

 

 
Слава Вашуленко,
капитан команды Legion XXI, серебряный призер Чемпионата Киева по футболу среди ветеранов 50+:

“Чемпіонат м. Києва з футболу серед ветеранів 50+ не можу назвати традиційним змаганням, де суперники зустрічаються раз на тиждень, бачать на полі тільки одну команду і зовсім «не в курсі» як і в який футбол грають усі інші команди, які їх сильні та слабкі сторони.

Формат нашого чемпіонату 50+ передбачає проведення чергового туру в один день, близький час, на полі перебувають 4 команди одночасно! Це дає можливість переглянути практично усі матчі туру, побачитись і поспілкуватись з багатьма друзями з різних команд. Почуваєшся «своїм» серед величезної сім’ї людей, закоханих у футбол, для яких ця гра – більше, ніж гра!

На часті запитання своєї тещі, чи були ще, крім мене «чудікі», які у нашому віці, у дощ і холод біжать грати у футбол – завжди чесно відповідаю – мамо, не треба цих натяків, таких як я – сотні 😊!

Не можу не згадати і не відзначити висококласну і професійну медіа-підтримку нашого чемпіонату. Фото, відео, звіти про матчі, статистика, турнірна ситуація, таблиця, анонси – вся ця інформація акумулювалась на сучасному сайті і вчасно оновлювалась!
Окрема подяка високопрофесійному суддівству. Так, виявляється і таке може бути 😊!!!

Запам’ятовується, звичайно, тільки найкраще (усе інше у «третьому таймі» друзі забути все одно не дозволять 😊). Друге коло легіонери пройшли без поразок. Вдалося взяти реванш у наших «кривдників» у першому колі – у двох команд Ниви. На рівних (нічия 0:0) зіграли з чемпіоном «Гюнселом». Але, особисто для мене, найбільш пам’ятними залишаться дві гри: камбек 4:3 після 0:3 у грі з Політехом у першому колі і, звичайно, перемога 3:0 над Нивою у «золотому» матчі за срібло! Ця перемога і срібні нагороди – як підсумок усіх наших старань і сподівань!

Мали коротку лаву запасних, травми і ліміт на «молодь» не дозволяли зібрати усіх. Друге коло відіграли стабільним складом: два надійних воротарі Костя Розов і Сергій Олексієнко, плюс вісім – десять польових гравців. Разом з Нивою-2 ми найменше пропустили і маємо другий показник за кількістю забитих. Що важливо – забивають у нас усі гравці, обороняємось і атакуємо усією командою.

Сергій Похилько заслужено виборов звання кращого нападника чемпіонату! Вітаємо! Травмований Олег Зайцев успішно впорався з тренерськими функціями. Чекаємо повернення Олега на поле! Травма не дозволила на повну відіграти Петру Комару. Кращим гравцем команди був визнаний досвідчений Дмитро Корчанов. У парі з ним увесь чемпіонат відпахав не менш досвідчений Віктор Ярмоленко. Невтомний Сергій Гвоздь, технічний Володя Ящук, універсал Сергій Похилько, врівноважений Товстенко Валентин, надійний Сашко Москаленко, по спортивному злий Булах Валентин, мудрий Павлишин Ігор, завжди націлений на ворота Нестеров Юрій, «не стандартний» Віленкін Денис. «Підростуть» до 50 (буде набагато легше дотримуватись лімітних обмежень) і безумовно підсилять «технар» Литвинчук Сашко і майстер гри на другому поверсі – Михайло Касатка. Бажаємо обом якнайшвидшого одужання після важких травм!

Маю честь бути капітаном цієї фантастичної команди – Легіон XXI.

Постараємось зберегти усіх і зустріти новий чемпіонат 2021 ще сильнішими!

Усім командам – здоров’я і до зустрічі!”

 

 

Пресс-служба “Европейской лиги ветеранов”

Додати коментар

Розсилка новин

Підпишіться на головні новини нашого проекту та дізнавайтесь першим про нові футбольні/футзальні турніри в Європі
P